Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności> JAKOŚĆ EDUKACJI

JAKOŚĆ EDUKACJI

***

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach zaprasza na kurs doskonalący: „MindMapping – czyli myślenie wizualne

Proponujemy Państwu alternatywną, niekonwencjonalną metodę pracy na lekcji, która rozwija wyobraźnię, kreatywność ucznia i nauczyciela oraz wspomaga zapamiętywanie, ułatwiając proces uczenia się nawet rzeczy trudnych.

10 – godzinny kurs skierowany jest do wszystkich nauczycieli.

Termin kursu: 28 lutego i 6 marca  2018 r. od godz. 15.00 – 19.00 / 2x 5 godz./

Odpłatność 85 zł od osoby. Materiały dla uczestników w cenie kursu.

Prowadząca Danuta Kontny Kierownik kursu Mariola Lux

UWAGA! Istnieje możliwość przesunięcia terminu rozpoczęcia kursu ze względu na małą liczbę uczestników.

ZAPISZ SIĘ>>

Oferta dla nauczycieli biologii i przyrody: "Projekt edukacyjny na lekcji biologii i przyrody"

Serdecznie zapraszam na 4 godzinne warsztaty, ktore odbędą się 21.02.2018 r. o godzinie 15 15 w Regionalnym

Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli "WOM", sala 52. Koszt szkolenia wynosi 30,00  zł.

Prowadzący :Barbara Świątek

Kierownik szkolenia: Barbara Ziółkowska

ZAPISZ SIĘ>>

Oferta  dla nauczycieli kształcenia specjalnego:

" Elementy terapii behawioralnej"

Serdecznie zapraszam na 5 godzinne warsztaty, ktore odbędą się 20.02.2018 r. o godzinie 15 15 w Regionalnym

Prowadzący :Magdalena Morchat

Kierownik szkolenia: Barbara Ziółkowska

ZAPISZ SIĘ>>

"Zajęcia muzyczno-rytmiczne rozwijające kreatywność w pracy z uczniem niepełnosprawnym intelektualnie w stopniu umiarkowanym"

Zajęcia kursu odbywać sie będą w dniach: 20.02.2018 r.; 22.02.2018 r.; 27.02.2018 r.; 01.03.2018 r. od godziny 15.30 do 18.30.

ZAPISZ SIĘ>>

Oferta  dla nauczycieli przedmiotu                      wychowanie do życia w rodzinie

Zapraszamy do udziału w szkoleniu

Program Wychowawcy Klasowego - WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE