Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności

Aktualności

21.02.2018 godz. 13:00 - 21.02.2018 godz. 15:00
Środowisko pracy ucznia niewidomego i słabowidzacego realizującego pnz u pracodawcy - dla doradców zawodowych

Uwaga zmiana terminu!!! Seminarium dla doradców zawodowych - " Środowisko pracy ucznia niewidomego i słabowidzącego realizującego zajęcia praktyczne u pracodawcy" . Obserwacja środowiska pracy typowego dla niepełnosprawnych fizycznie umożliwi doradcom zawodowym pogłębienie wiedzy z zakresu nabywania i kształtowania przez kandydatów do zawodów mechanicznych i administracyjno-usługowych kompetencji pracowniczych.

Więcej >
21.02.2018 godz. 14:00 - 21.02.2018 godz. 16:00
Tablica interaktywna w dydaktyce różnych przedmiotów - spotkanie Sieci szkół uczestniczących w programie MEN-Aktywna Tablica

Więcej >
26.02.2018 godz. 14:30 - 26.02.2018 godz. 16:30
Edukacja regionalna w nauczaniu historii i wiedzy o społeczeństwie

Więcej >
26.02.2018 godz. 15:00 - 26.02.2018 godz. 17:15
Powróćmy jak za dawnych lat – w tradycyjny śląski świat.

Więcej >
27.02.2018 godz. 15:00 - 27.02.2018 godz. 18:00
Egzamin ósmoklasisty

wszystko o egzaminie ósmoklasisty

Więcej >
28.02.2018 godz. 13:00 - 28.02.2018 godz. 14:30 Zmiany w Karcie Nauczyciela
Zmiany w Karcie Nauczyciela

Od 1 stycznia 2018 r. obowiązują nowe zapisy Karty Nauczyciela. Zmiany dotyczą przede wszystkim awansu zawodowego, urlopów dla poratowania zdrowia i wypoczynkowych, oceny pracy nauczyciela, zatrudniania i zwalniania nauczycieli, likwidacji niektórych dodatków. Warto się z tym zapoznać.

Więcej >
28.02.2018 godz. 16:30 - 28.02.2018 godz. 18:30
Film na lekcji języka obcego

Więcej >
01.03.2018 godz. 15:15 - 01.03.2018 godz. 17:00
Wykorzystanie myślenia wizualnego na zajęciach szkolnych

Więcej >
02.03.2018 godz. 13:00 - 02.02.2018 godz. 14:30 dr Jerzy Grad - Organizacja zajęć, imprez i wycieczek poza terenem szkoły - nowe rozporządzenie MEN
dr Jerzy Grad - Organizacja zajęć, imprez i wycieczek poza terenem szkoły - nowe rozporządzenie MEN

Projekt rozporządzenia zakłada wiele zmian w sposobie organizacji turystyki. Seminarium poprowadzi i odpowie na nastepujące pytania dr Jerzy Grad: Co nazywamy imprezą turystyczną i kto może ją organizować ? Czym różni się wycieczka od wypoczynku ? Czy każde wyjście poza szkołę to wycieczka ? Jak zgodnie z prawem zorganizować szkolne zawody sportowe ? W oparciu o jakie przepisy organizować wymianę międzynarodową ? Co to jest zagraniczna praktyka zawodowa? Za co odpowiada nauczyciel ?

Więcej >